Turniej z okazji Dni Wronek 2017

Frekwencja na poniedziałkowym turnieju przewyższyła oczekiwania organizatorów.
Pojawiło się aż szesnaście ekip, nie tylko z powiatu szamotulskiego. Po konsultacji sędziów, oraz organizatorów stwierdzono, że mecze będą trwały po siedem minut.
Inaugurujące spotkanie rozegrały ekipy- Zupa Team, którzy przyjechali, aby bronić tytułu z zeszłego roku, oraz Family Team. Pierwszy mecz obfitował w bramki, niestety tylko strzelane przez zeszłorocznego triumfatora. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:0.
Po zaciętych rozgrywkach grupowych awansowały cztery ekipy- Zupa Team, Zet I Pe, Chłopaki ze strita oraz The Reds. W pierwszym półfinale spotkały się ekipy- Chłopaki ze strita oraz Zupa Team. Regulaminowe 7 minut nie wyłoniły zwycięzcy, także musiała być rozegrana seria rzutów karnych. Po tzw. „nagłej śmierci” dopiero po 7 serii wygrali Chłopaki ze strita.
W drugim półfinale Zet i Pe, podejmowali drużynę z powiatu międzychodzkiego- The Reds. Mecz zakończył się zwycięstwem tych pierwszych, 1:0, po bramce Krystiana Remisza. W meczu o trzecie miejsce spotkali się The Reds, oraz zeszłoroczny triumfator, Zupa Team. Zupa Team wygrali 6:1, a cztery bramki ustrzelił Filip Truchel.
W finale zatem spotkały się drużyny- Chłopaki ze strita, oraz Zet I Pe. Chłopaki ze strita w składzie: Michał Trofimiuk, Mikołaj Piechowiak, Jakub Perz, Mateusz Naparty, Sebastian Maślanka-Jagielski, Krystian Karbowski, Adrian Wieczorek, Patryk Obst, Robert Wasik, wygrali 3:0. Bramki zdobywali- Krystian Karbowski dwie, oraz Sebastian Maślanka-Jagielski. Po ceremonii udekorowania zwycięzców zostali również wyróżnieni indywidualnie zawodnicy. Najlepszym zawodnikiem został Krystian Karbowski, a najlepszym bramkarzem Michał Trofimiuk.
Bardzo cieszy frekwencja, która dopisała mimo nie najlepszej pogody, oraz utrzymany duch fair play.
Dziękujemy: burmistrzowi Mirosławowi Wieczorowi, Prezesowi PK Wronki- Rafałowi Zimnemu, Dyrektorowi Wroneckiego Ośrodku Kultury- Michałowi Poniewskiemu, sędziom- Grzegorzowi Wituskiemu oraz Mateuszowi Młynarczykowi, sponsorom za ufundowanie nagród, zawodnikom, oraz zgromadzonym kibicom.
Zapraszamy za rok!

Powiązana galeria: