Zwycięstwo w Strykowie (SKRÓT) /blamaż rezerw w Borui Kościelnej

Czarni Wróblewo wybrali się do Strykowa, aby rozegrać spotkanie z tamtejszą Spójnią. Plan Czarnych był taki, aby przerwać serię 4 meczów bez zwycięstwa.
Już w drugiej minucie Czarni mogli wyjść na prowadzenie, ale piłka zatrzymała się na słupku bramki. Gospodarze atakowali naszą bramkę, ale kapitalne zawody rozgrywał dzisiaj Krzysztof Anioł, broniąc piłki praktycznie nie do obrony.
Pierwszą bramkę zdobył Kornel Biedziak, po świetnie wykonanym rzucie wolnym. Wynik nie uległ zmianie i Czarni schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką.
W drugiej połowie wróblewianie grali z przewagą jednego zawodnika, po drugiej zółtej kartce zawodnika ze Strykowa. Dało to Czarnym wiatru w żagle, ale to gospodarze mieli groźniejsze sytuacje. Na szczęście Anioł nie pozwolił na utratę gola. W 85 minucie było 2:0 i kolejny młodzieżowiec wpisał się na liste strzelców. Jest nim Patryk Starzonek, który popisał się precyzyjnym strzałem w długi róg bramki Macieja Łukasika. Czarni przełamali złą passe i awansowali na 8 miejsce.
Następny mecz Czarni rozegrają w niedziele we Wróblewie o 16:00 z Płomieniem Przyprostynia. Zapraszamy!

Skrót dzięki SpójniaTV

Natomiast rezerwy wybrali sie na daleki wyjazd do Borui Kościelnej. Na jesień to własnie Borusja wygrała we Wróblewie 2:4.
Początek spotkania nie ułożył się po myśli rezerw i już w drugiej minucie, po złej komunikacji bramkarza z obrońcą było 1:0 dla gospodarzy. Po czterech minutach Skotarek podwyższył na 2:0 po akcji sam-na-sam z Wieczorkiem.
Błędy całej defensywy dwoiły się i troiły i rezerwy schodziły do szatni z niechlubny wynikiem 4:0.
Po przerwie obraz gry zmienił się o 180stopni i Czarni II przed około 75% spotkania przebywali na połowie rywala. Atakował m.in Erenc, Hojan i Batura. Dopiero pierwszą honorową bramkę zdobył Tomasz Hojan w 72minucie. Niestety, gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę ze stałego fragmentu gry i to Borusja po raz drugi pokonała drużynę Czarnych.