Płomień traci punkty we Wróblewie!

Małej niespodzianki doznaliśmy w niedzielne popołudnie, na boisku im.Wiesława Chojana. Czarni pokonali 2:1 drużynę z czołówki, Płomień Przyprostynia. Ponownie, jak tydzień temu, bramki zdobywali młodzieżowcy, Patryk Starzonek i Robert Antoszewski!

Płomień od początku spotkania zagrażał bramce strzeżoną przez Krzysztofa Anioła. Bramkarz Czarnych nie dał się zaskakiwać, broniąc strzały mierząca pod samą poprzeczkę, jednakowo pokazując, że wciąż jest w świetnej formie. Niestety, już w 16 minucie musiał wyjmować piłkę z siatki. Błąd w defensywie popełnił Kornel Biedziak, dając odebrać piłkę przez napastnika,Płomienia, Szymona Juszczaka. On wyszedł sam-na-sam z bramkarzem Czarnych, z zimną krwią minął go i zdobył bramkę na 0:1. Jednak trzy minuty później Czarni wyrównali. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał... najniższy na boisku, Patryk Starzonek! Świetnie wyprzedził obrońcę i głową zdobył swoją trzecią bramkę w czterech ostatnich spotkaniach. Gospodarze próbowali iść za ciosem, ale pewnie bronił dziś bramkarz gości. Mogli nawet wyjść na prowadzenie, ale zawodnik Płomienia przestrzelił, miejąc przed sobą pustą bramkę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
W drugiej połowie, w pogoni za zdobyciem drugiej bramki, kontuzji nabawił się Marek Redlarski. Zastąpił go Krystian Remisz. W 62 minucie strzelca bramki, Patryka Starzonka, podmienił Robert Antoszewski. Jak się okazało, ta zmiana trenera Patryka Niewińskiego to był strzał w "10", bo trzy minuty później odpłacił się bramką. Dośrodkował Dawid Brzuska, a niekryty Antoszewski głową pokonał bramkarza gości. Płomień desperacko próbował atakować bramkę wróblewian, ale Czarni praktycznie zamurowali swoją bramkę. Pod koniec spotkania, Robert Antoszewski mógł zdobyć swoją drugą bramkę, jednak jego strzał z rzutu wolnego odbił się od poprzeczki. Wynik nie uległ zmianie i trzy punkty zostały we Wróblewie! Cały zespół dał z siebie wszystko i zdobyli zasłużone trzy punkty.
Następny mecz Czarni rozegrają z wiceliderem z Pniew, z drużyną Orły. We Wróblewie padł wynik 1:3. Początek spotkania w sobotę o 15:00

Czarni Wróblewo 2:1 Płomień Przyprostynia
bramki: Starzonek 19', Antoszewski 65'

skład Czarnych: Anioł- Łożyński (66' Wyrębski), M. Biedziak, K. Biedziak, Wyrwał- Jaksz, Redlarski (49' Remisz), Starzonek (62' R. Antoszewski), Mrozek, Brzuska- Bugaj (70' Malujdy)