Dwa emocjonujące spotkania na korzyść!!

Oby dwie drużyny Czarnych rozegrały swoje mecze na wyjazdach. Pierwsza drużyna grała w Dusznikach, a druga w Kąsinowie.

Na początek okręgówka. Czarni grali z Sokołem Duszniki, który plasował się o jedną pozycje wyżej. Strzelanie zaczeli gospodarze za sprawą byłego gracza Sokoła Pniewy, Michała Brychczyńskiego. Czarni wyrównali w 57 minucie. Kapitalną bramkę z powietrza z 20 metrów zdobył Jakub Woźny, który tym razem wybiegł z pierwszą drużyną i udowodnił, że potrafi zaskakiwać na każdym szczeblu rozgrywkowym. Na 1:2 również piękne trafienie zaliczył Robert Antoszewski. Po dwóch minutach wyrównał Łowigus. Na szczęście Czarnych, bramkę na wagę trzech punktów w doliczonym czasie strzelił Maksymilian Biedziak! Tym oto sposobem Czarni przeskakują Sokoła i mają trzy punkty straty do Orkana Konarzewo.

Emocji nie brakowało w Kąsinowie, gdzie swój mecz ligowy grały rezerwy. Roszady nastapiły w zespole Czarnych. Do bramki wskoczył Adrian Wieczorek, a na boisku zobaczyliśmy m.in Patryka Michalaka, który reprezentował klub w zeszłym sezonie. Najpierw to gospodarze prowadzili 1:0 w 10 minucie. Dwie minuty później rzut karny wykorzystał Jacek Góral. Po chwili tej sztuki dokonał po raz drugi. Grający prezes Czarnych hattricka skompletował w 23 minucie po przelobowaniu bramkarza gospodarzy, po dograniu Marcina Jenka.
Po przerwie Czarni grali w "10" po czerwonej kartce Mateusza Sobieskiego w 54 minucie. Kąsinowo wykorzystało rzut karny za sprawą Łukasza Manii, po paru minutach gospodarze wyrównali bo błędzie defensywy gości. Po zaledwie pięciu minutach Jacek Góral dokonał dzieła zniszczenia, rozmontowujac całą defensywę i pewnie zdobył swoją czwartą bramkę.
Mecz pełen ruchu wychodzi na korzyść Czarnym II, pewnie utrzymując swoją 6 pozycje w serie B!