Druga drużyna nie do zatrzymania!!!

W niedzielne południe Czarni II Wróblewo pokonali u siebie Tarnovie III Tarnowo Pdg. 1:0 po bramce Tomasza Hojana. Czarni po raz kolejny udowadniają że potrafią wygrać z wyżej notowanym rywalem.

Rezerwy zaczęli z wysokiego C. Wrzutkę Karola Przybysza wziął na siebie Marcin Antoszewski, głową zagrał wzdłuż bramki gdzie akcje zamknął Tomasz Hojan. Lepszego prezentu nie mógł sobie wyobrazić (niedawno obchodził swoje 29 urodziny).
Stracona bramka dała gościom impuls do ataków, ale linia defensywna potrafiła kapitalnie odeprzeć ofensywę drużyny z Tarnowa Podgórnego. Goście mieli okazje z rzutu karnego, ale zawodnik Tarnovii trafił w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Tobiasza Koniecznego.
Trzy punkty zostawają we Wróblewie, a Czarni II pewnie utrzymują swoją 6 lokate w tabeli.