Zwycięstwo w Nądni i podsumowanie sezonu rezerw

Zwycięstwem 1:3 z Błędno Nądnia, rezerwy przypieczętowali udany sezon w poznańskiej klasie B. Bramki zdobywali Kwiatecki dwie oraz Batura.

Czarni II uplasowali się na szóstym miejscu, z dorobkiem 38pkt, zdobywając 56 bramek, przy tym tracąc 37. To daje nam szóstą ofensywę w lidze i piątą defensywę.
Najlepszym strzelcem w lidze okazał się Adrian Batura, trafiając do siatek rywali 11 razy. Jedną bramkę mniej zdobył Łukasz Kwiatecki, który dołączył do drużyny dopiero na rundę wiosenną. Zdobył 10 bramek w 7 spotkaniach, co daje mu 1,43 bramki na mecz (strzelał co 59min).
Drużyna rezerw nie odstawała od czołówki, potrafiła wygrywać z drużynami walczącymi o awans. Tak było m.in. w przedostatniej kolejce, gdzie podopieczni Michała Okonia pokonali wicemistrza grupy IV, LZS Wąsowo 4:0.
Runda wiosenna to przede wszystkim runda powrotów po długotrwałych kontuzjach. Po poważnej kontuzji, po rocznej przerwie powrócił Szymon Okoń, a także po poważnym urazie z pierwszego spotkania rundy wiosennej, na ostatni mecz wykurował się Jakub Woźny.

Drużynie rezerw dziękujemy za walkę i emocje, oraz życzymy jeszcze lepszych rezultatów w sezonie 2017/18!