Zwycięstwo na koniec sezonu + podsumowanie

Czarni Wróblewo w swoim ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Lipno Stęszew. Gospodarze mieli szanse zrewanżować się za porażkę z zeszłej rundy, gdzie Lipno pokonało Czarnych 3:0.
Mecz na początku miał spokojny przebieg, obie ekipy nie paliły się do ataków, tylko spokojnie rozgrywali piłkę. W 14 minucie defensorzy wybili piłkę na czterdziesty metr. Futbolówkę przejął Marek Redlarski, który minął trzech rywali i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza ze Stęszewa, otwierając wynik spotkania. Goście odpowiedzieli sześć minut później. Sytuacja stykowa Kamila Jaksza oraz zawodnika Lipna zakończyła się rzutem wolnym dla gości. Decyzja sędziów nie była prawidłowa, gdyż to defensor Czarnych wybijał piłkę, a gracz drużyny gości spóźnił się, trafiając w nogę Kamila. Zakończyło się to bramką bezpośrednio z rzutu wolnego. Wynik do pierwszej połowy brzmiał 1:1.
W drugiej połowie Czarni odważniej atakowali bramkę gości. Wyśmienite okazje miał świetnie spisujący się w tym Dawid Portko, ale brakowało minimum, aby lewy pomocnik zdobył swoją pierwszą bramkę dla Czarnych.
Goście mieli dwie akcje sam-na-sam, ale przytomnie zachowywał się w bramce Krzysztof Anioł.
W 75 minucie, dośrodkowanie świeżo wprowadzonego na plac gry Patyka Wyrębskiego, na bramkę zamienił Bartłomiej Biedziak.
Wynik nie uległ zmianie, gospodarze zostawili dużo zdrowia na boisku i zasłużenie wygrali z ekipą ze Stęszewa.

Sezon Czarnych był bardzo nierówny-od słabych wyników jesienią do niezłej rundy wiosennej. Szczególnie z rundy rewanżowej możemy być zadowoleni, odnosiliśmy zwycięstwa z drużynami, z którymi zwycięstwo było koniecznością a na dodatek udawało się urwać punkty drużynom teoretycznie silniejszym(na zdjęciu tabela rundy wiosennej).
Po meczu z Lipnem doszło do uroczystego zakończenia obecnej kampanii. Nagrody od klubu otrzymali Krzysztof Anioł oraz Bartłomiej Biedziak za wieloletnie reprezentowanie Czarnych Wróblewo-DZIĘKUJEMY bardzo oraz życzymy wielu sukcesów w naszych barwach. Statuetkę dla najlepszego strzelca "zgarnął" drugi rok z rzędu Maksymilian Biedziak...etatowy środkowy obrońca. Nagroda dla najlepszego zawodnika(w głosowaniu piłkarzy, działaczy oraz kibiców) powędrowała do Kamila Jaksza.
Teraz czeka nas letnia przerwa a od połowy lipca ruszamy z przygotowaniami do kolejnego sezonu. Nowy sezon zainaugurujemy tradycyjnym festynem sportowym, który odbędzie się w dniach 15-16 lipca.