Remis w Dusznikach na inauguracje

Czarni Wróblewo zremisowali 1:1 w Dusznikach z miejscowym Sokołem.
Gra toczyła sie głównie w środku boiska z przewagą dla przyjezdnych. Niestety w pierwszej połowie żaden strzał nie znalazł sie w siatce bramkarza z Dusznik. Próbował Góral, Brzuska oraz Bartek Biedziak.
W drugiej części spotkania było o wiele więcej emocji. Niestety bramkę tracimy po błędzie Krzysztofa Anioła. Poźniej gra sie zaostrzyła, co poskutkowało, że gospodarze kończyli mecz w "10". Szanse debiutu dostał Karol Przybysz, który idealnie wpasował sie w mecz. Chwilę po jego wejściu Czarni wyrównują na 1:1. Bramkę zdobył Krystian Remisz. Na koniec spotkania po zagraniu ręką, sędzia wskazał na "wapno" na naszą korzyść. Niestety Remisz nie powiększył dorobku bramkowego i nie wykorzystał jedenastki. Wywozimy cenny punkt, lecz powinniśmy wracać z pełną pulą punktów, gdyby nie niezdecydowani sędziowie oraz niewykorzystane sytuacje.

Skład: K.Anioł- M.Biedziak, Jaksz, Sz.Anioł, Majer- B.Biedziak,K.Biedziak (70' K. Przybysz), Brzuska, Góral (55' Bugaj), Ł. Stromczyński- Remisz

Rezerwowi: Wieczorek, Sobieski, Malujdy, Bugaj, Przybysz