Czarni nie zwalniają tempa. Sześć bramek w Lwówku!

Rozpędzony zespół Czarnych zdobywa kolejne trzy punkty na trudnym terenie! Wygrana we Lwówku z Pogonią daje nam pierwszą pozycję do spółki z Mawitem. Mecz rozpoczął się wręcz idealnie. W 2. minucie po podaniu Łukasza Stromczyńskiego bramkę zdobył Marcin Chorzępa. Gospodarze rozpoczęli od środka, stracili piłkę a Czarni zyskali rzut rożny, z którego bezpośrednio bramkę zdobył Graczyk. Od tego momentu w pełni kontrolowaliśmy mecz. Po błędzie obrony piłkę na 20. metrze otrzymał Chorzępa, jednak niepotrzebnie uderzał z pierwszej piłki mając przed sobą pustą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy jedna z nielicznych akcji Pogoni zakończyła się golem. Dograna mocna piłka wzdłuż bramki niefortunnie trafiła Maksymiliana Biedziaka i trafiła do bramki w 38 minucie. Druga część to również trafienie dla Pogoni. Krzysztofa Anioła pokonał w 56 minucie Robert Lisiecki.  Czarni jednak nie złożyli broni. Po świetnym dograniu z rzutu wolnego Graczyka najwyżej w polu karnym wyskoczył Remisz i umieścił piłkę w siatce. Dzieła zniszczenia dokonał Graczyk, dobijając strzał Chorzępy. Mecz zakończył sie wynikiem 2:4 na korzyść gości. Czarni nadal bez porażki!!!