Akademia Reissa pokonana!

Czarni wybrali się do Baranowa, do faworyzowanego do awansu beniaminka klasy okręgowej, drużynę Akademii Reissa.
Wynik otworzył z rzutu karnego Maksymilian Biedziak. Wynik zachował się przez pierwszą połowę. W drugiej połowie po raz drugi na liste strzelców wpisał się Maks, strzelając z głowy po dośrodkowaniu Szymona Anioła. Trzeci gol to fenomenalny wyrzut z autu poprzedniego asystenta bramki, popularnego"Pereza". Bo jego wrzucie na drugi słupek, głową piłkę do siatki skierował Brzuska. Ten mecz mógł się zakończyć wysokim wynikiem, oraz nawet i hattrickiem Krystiana Remisza, ale zawsze brakowały milimetry do sprawienia pogromu na Wypoczynkowej.  Gospodarze kończyli mecz w "10", a Czarni dowieźli wynik do końca. Następny mecz Czarni zagrają u siebie, ze spadkowiczem z IV ligi, Spartą Szamotuły. Zapraszamy na mecz oraz gratulujemy świetnego rezultatu!