Czarny weekend Czarnych Wróblewo

W ten weekend wszystkie drużyny Czarnych przegrały swoje spotkania. Pierwsza drużyna przegrała z Pogonią Lwówek 3:0 po bramkach Cecha, Styczyńskiego i Kozłowskiego. Momentami Czarni byli lepsi w meczu, ale to ostatecznie strzały gospodarzy znajdowały drogę do bramki strzeżonej przez Tobiasza Koniecznego. Warto wspomnieć, że przy wyniku 1:0 Łukasz Stromczyński pociągnął do linii końcowej, wycofał na 5. metr do Kornela Biedziaka który wbiegał z 11 metra, ten zdobył gola na 1:1 a sędzia liniowy...podniósł chorągiewkę. Brak słów.

Za tydzień wielkie derby gminy, Czarni podejmą u siebie Błękitnych Wronki. Początek spotkania w niedziele, 4 października o godz. 16:00.

Drużyna rezerw przegrała na wyjeździe z Orłem Łowyń 4:0. Do przerwy żadna ze stron nie potrafiła zdobyć bramki, a napastników gospodarzy zatrzymywał dobrze dysponowany Adrian Wieczorek. Niestety w drugiej połowie gra sie zepsuła i zawodnicy Łowynia wjeżdżali w pole karne i bezproblemowo zdobywali bramki.

Natomiast juniorzy młodsi przegrali sromotnie z Arką Kiekrz 10:0.