Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
2:7
Czarni Wróblewo
Spójnia Strykowo
0:1
LZS Wronczyn
Orzeł Słopanowo
5:2
Orzeł Granowo
Sparta Szamotuły
2:1
NKS Niepruszewo
Orkan Konarzewo
1:3
Patria Buk
TSG Kamieniec
2:4
Byki Obrowo
Sokół Duszniki
0:4
Orkan Objezierze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Konarzewo
5:4
Orzeł Słopanowo
Byki Obrowo
1:3
Orzeł Granowo
Orkan Objezierze
1:3
Patria Buk
TSG Kamieniec
3:3
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
NKS Niepruszewo
5:1
Sokół Duszniki
LZS Wronczyn
5:4
Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo
3:0
Spójnia Strykowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Słopanowo
2:1
Orkan Objezierze
Patria Buk
3:3
NKS Niepruszewo
Orzeł Granowo
1:3
Orkan Konarzewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
1:1
Byki Obrowo
Spójnia Strykowo
2:4
TSG Kamieniec
Sokół Duszniki
1:5
LZS Wronczyn
Sparta Szamotuły
0:2
Czarni Wróblewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
2:1
Spójnia Strykowo
Byki Obrowo
1:4
Orkan Konarzewo
Orkan Objezierze
8:3
Orzeł Granowo
TSG Kamieniec
6:3
Sparta Szamotuły
NKS Niepruszewo
2:0
Orzeł Słopanowo
Czarni Wróblewo
2:1
Sokół Duszniki
LZS Wronczyn
2:3
Patria Buk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
2:3
Czarni Wróblewo
Sparta Szamotuły
1:2
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Orzeł Granowo
3:0
NKS Niepruszewo
Orkan Konarzewo
1:0
Orkan Objezierze
Sokół Duszniki
2:2
TSG Kamieniec
Spójnia Strykowo
5:0
Byki Obrowo
Orzeł Słopanowo
0:1
LZS Wronczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
0:0
Orzeł Słopanowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
1:0
Sokół Duszniki
Byki Obrowo
2:4
Orkan Objezierze
TSG Kamieniec
2:3
Patria Buk
NKS Niepruszewo
1:1
Orkan Konarzewo
Spójnia Strykowo
3:1
Sparta Szamotuły
LZS Wronczyn
2:4
Orzeł Granowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Słopanowo
2:1
TSG Kamieniec
Patria Buk
5:3
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Sparta Szamotuły
9:0
Byki Obrowo
Orzeł Granowo
1:3
Czarni Wróblewo
Orkan Objezierze
3:1
NKS Niepruszewo
Sokół Duszniki
2:4
Spójnia Strykowo
Orkan Konarzewo
1:1
LZS Wronczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
1:3
Orkan Konarzewo
Sparta Szamotuły
1:0
Sokół Duszniki
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
2:3
Orzeł Słopanowo
Byki Obrowo
4:3
NKS Niepruszewo
TSG Kamieniec
1:2
Orzeł Granowo
Spójnia Strykowo
0:0
Patria Buk
LZS Wronczyn
2:3
Orkan Objezierze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Słopanowo
0:1
Spójnia Strykowo
Patria Buk
2:3
Sparta Szamotuły
Orzeł Granowo
2:0
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Orkan Konarzewo
2:0
TSG Kamieniec
Orkan Objezierze
4:1
Czarni Wróblewo
Sokół Duszniki
2:1
Byki Obrowo
NKS Niepruszewo
1:1
LZS Wronczyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
- : -
NKS Niepruszewo
Sparta Szamotuły
- : -
Orzeł Słopanowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Orkan Konarzewo
TSG Kamieniec
- : -
Orkan Objezierze
Sokół Duszniki
- : -
Patria Buk
Spójnia Strykowo
- : -
Orzeł Granowo
Byki Obrowo
- : -
LZS Wronczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości