Wywiad trenera Patryka Niewińskiego po meczu z Błękitnymi Wronki na łamach mojewronki.pl

Patryk Niewiński (trener Czarnych Wróblewo)- Gol do szatni skomplikował naszą sytuację. Wynik 1-0 do przerwy był dla nas wynikiem marzenie. Przyjechaliśmy na ten mecz z nadziejami na wywiezienie chociaż punktu. Byliśmy nastawieni głównie na grę defensywną i wyprowadzanie kontrataków. Mecz super się dla nas ułożył, ale niestety dostaliśmy bramkę do szatni. Po przerwie podobnie, praktycznie pierwsza akcja gospodarzy i bramka. Szkoda, ale mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników. Chłopaki zostawili kupę zdrowia na boisku i nie mam do nich większych pretensji, nawet grając w dziesięciu potrafiliśmy zagrozić bramce gospodarzy, gdzie wiadomo jaką kadrą oni dysponują i jakich mają zawodników. Pod kątem zaangażowania i przedmeczowych założeń taktycznych jestem bardzo zadowolony.Nie raz tak się spotkania układają, że po utracie jednego zawodnika, pozostali mogli poczuć, że nie ma już nic do stracenia i złapali trochę luzu. I zaczęli próbować atakować, stworzyli sobie szanse. Szkoda tej sytuacji, w której piłka trafiła w słupek, bo mogliśmy wywieźć stąd zakładany punkt. Teraz możemy sobie gdybać, ale gdyby losy spotkania ułożyły się inaczej i gdyby nie było tej bramki do szatni... ale oczywiście gratuluję gospodarzom zwycięstwa, to jedyna drużyna, która może ewentualnie zagrozić Zielonym, chociaż wydaje mi się, że strata jest zbyt duża. To jest w tej chwili drużyna, która ma najlepszą i najszerszą kadrę. Dużą liczbę młodych zawodników, z którą komfortowo się pracuje. U nas jest tylko kilku młodzieżowców i musimy sobie radzić. Tak jak tydzień temu pod kątem zaangażowania i serca zostawionego na boisku jestem bardzo zadowolony