Zwycięstwo w ulewnym deszczu!

Po niechlubnej wpadce w Gałowie Czarni wracają na właściwy tor! W dzisiejszym spotkaniu pokonali Dyskobolię Grodzisk 4:2. Mimo wyjścia na prowadzenie po wrzutce Szymona Anioła i bramce Krystiana Remisza, schodziliśmy na przerwę przegrywając 1:2. Druga połowa to potężna ulewa, która chyba przyniosła odmianę w grze naszego zespołu. Do remisu doprowadził Maksymilian Biedziak, który dał drugą asystę Szymonowi Aniołowi wykorzystując jego kolejną centrę pięknym strzałem głową. Kilka minut później prawą stroną pomknął wprowadzony w przerwie Mateusz Bugaj, dograł "na nos" do Kornela Biedziaka a ten wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Kropkę nad "i" postawił Łukasz Stromczyński. Drugi raz świetnym rajdem popisał się Bugaj, również drugi raz zagrał perfekcyjnie do popularnego Steryda-ten będąc 3 metry przed bramką przyjął piłkę, zapytał bramkarza gdzie ma uderzyć, nie doczekał się odpowiedzi więc uderzył w krótki róg. Cieszą zdobyte trzy punkty, lecz za tydzień trudny wyjazd do Lwówka na mecz z Pogonią.