Zapowiedzi weekendowych spotkań

Pierwsza drużyna zagra swoje spotkanie w sobotę na wyjeździe z zespołem Sokół Rakoniewice. Bilans gospodarzy to jak na razie jedna wygrana i jedna porażka. W ostatnim spotkaniu, wynikiem 1:2 pokonali Kłos Gałowo.  Czarni są po dwóch spotkaniach liderem, z pełną zdobyczą punktową i bilansem 10-0. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 16:00.
Druga drużyna zagra mecz u siebie z rezerwami Rokity Rokietnicy. Po pechowym, remisowym meczu, rezerwy są nastawieni na obronę trzech punktów z własnego boiska. Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 11:00. Zapraszamy.
Ruszają również rozgrywki młodzieżowe. I młodziki, i juniorzy zagrają swoje spotkania na wyjeździe z drużyną Sokoła Pniewy. Młodziki rozegrają mecz w sobotę o 13:00, a juniorzy w niedziele o 11:00.