Wygrana na inauguracje!

Czarni po niezłym meczu pokonali w Dusznikach tamtejszego Sokoła 3:1(0:1). Mimo, iż do przerwy wynik był niekorzystny a gra mówiąc delikatnie nie zachwycała, udało się dopisać pierwszy komplet punktów. Bramkę na 1:1 zdobył głową Maksymilian Biedziak po dośrodkowaniu Tomasza Majera. Kilka minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dawida Brzuski kolejną, kapitalną główką popisał się Biedziak, lecz tym razem Kornel. Kapitan naszego zespołu jednak odpowiedział młodszemu bratu pod koniec spotkania. W polu karnym padł Kamil Jaksz, sędzia bez wahania wskazał na wapno a Maksymilian Biedziak stał się pewnym egzekutorem jedenastki. Kolejne spotkanie rozegramy w niedzielę za tydzień. We Wróblewie o godzinie 16:00 gościć będziemy Spartę Szamotuły. Zapraszamy wszystkich sympatyków!