Wielki pech rezerw z liderem z Bolewic

Rezerwy ulegają w niedzielnym spotkaniu z liderem poznańskiej klasy B, Dąb Bolewice 1:0. Bramka wpadła po świetnym strzale Mikołaja Patrzały w 94minucie.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale mimo wszystko gospodarze mieli groźniejsze sytuacje. Na drodze do strzelenia bramki stanął albo słupek, albo dobrze spisujący sie w tym spotkaniu Wieczorek. W drugiej połowie to Czarni II przejęli inicjatywę i to oni dochodzili do groźnych sytuacji. Udało nam się zdobyć bramkę, ale sędzia stwierdził, że asystujący w tej akcji Łukasz Kwiatecki nie utrzymał piłki w boisku. Niestety, w doliczonym czasie gry, formacja defensywna nie upilnowała krycia zawodnika po rzucie wolnym, on swobodnie dośrodkował w pole karne i po wybiciu z pola Patrzała zdobył bramkę w 94minucie

Następne spotkanie rezerwy zagrają u siebie oraz będzie szansa na rewanż z TS 04 Nowy Tomyśl za sromotną porażkę 8:2 z rundy jesiennej.