Sromotna porażka z Zielonymi

Czarni ulegają u siebie z Zielonymi Lubosz 1:5. Jedyną bramkę zdobył Jacek Góral w 44minucie.

Przy poważnych brakach kadrowych Czarni podejmowali u siebie lidera, Zielonych Lubosz prowadzonych przez Damiana Sieczkę. Już od początku było wiadomo, że dla Zielonych liczą sie 3pkt. Większość bramek goście zdobywali po stałych fragmentach. Czarni oczywiście bronili sie jak mogli, ale było ciężko przeciwstawić się doskonale dopracowanych dośrodkowań. Doskonałą sytuacje miał Mateusz Bugaj, gdy w pierwszej połowie chciał zaskoczyć bramkarza gości.

Goście kończyli mecz w "10", właśnie po dwóch żółtych kartkach bramkarza gości, które dostał za "pajacowanie", na własne życzenie.

Następny mecz Czarni rozegrają w niedziele w Sierakowie z tamtejszą Wartą. Początek spotkania przewidziany jest na godzine 16:00