Sokół lepszy od Czarnych

Czarni ulegają w sobotę z wiceliderem poznańskiej klasy okręgowej Poznań zachód, Sokołem Pniewy 0:2. Gospodarze grali w nieco okrojonym składzie, zabrakło kilku kluczowych zawodników.
Już w 3 minucie po błędzie defensywy bramkę na 0:1 zdobył Górecki. Czarni próbowali doprowadzić do remisu, ale niestety bezskutecznie. Sokół znacznie przeważał w tym spotkaniu, atakowali bramkę wróblewian, ale dobrze spisywał się Krzysztof Anioł. Na nieszczęście, po błędzie krycia, Sokół trafia na 0:2 za sprawą Zborowskiego.
W drugiej połowie oglądaliśmy brutalną grę, oraz festiwal błędów trójki sędziowskiej dzisiejszego spotkania. Wielokrotnie atakowany był m.in Patryk Starzonek, ale sędzia nie dopatrywał się przewinień na conajmniej żółtą kartkę.
Druga połowa to była również plaga kontuzji. Poprzez uraz boisko opuścił Kornel Biedziak, oraz po groźnie wyglądającej kontuzji kolana, opuścił plac gry Kamil Jaksz.
Przed opuszczeniem boiska przez Jaksza, dokonał się on faulu przed polem karnym, po którym sędzia... wskazał na 11 metr! Na całe szczęście Anioł wyczuł strzelca i obronił rzut karny.
Wynik utrzymał się do końca spotkania i to Sokół mógł się cieszyć z trzech punktów.
Następne spotkanie Czarni zagrają "o 6 punktów" ze Spójnią Strykowo. Mecz w sobotę o 17:00 w Strykowie

skład Czarnych: Anioł- Łożyński, M. Biedziak, B. Biedziak, Jaksz (80' Góral), K. Biedziak (67' Portko), Mrozek (46' Malujdy), Starzonek, Brzuska, Remisz, Redlarski