Sensacyjny remis w Gałowie

Dzisiaj, tj 2 listopada, Czarni zremisowali w Gałowie 4:4. Cztery bramki padły w ostatnich 6 minutach. Bramki dla Czarnych zdobywali: Graczyk, Remisz i dwie Szymon Anioł.

Goście już w 5 minucie grali w "10" po czerwonej kartce dla Jacka Górala. Po faulu, piłkarz Kłosu Gałowo z rzutu wolnego uderzył w poprzeczkę. Czarni naciskali od początku spotkania, ale to goście pierwsi zdobyli bramkę w 35 minucie. Bramkę wyrównującą  w 45' zdobył Bartłomiej Graczyk. Dobijał strzał Bartka Biedziaka, w którym piłka odbiła się od słupka.
W drugiej połowie bramkę z rzutu karnego "na raty" zdobył Krystian Remisz. Gospodarze wyrównali po 15 minutach po błędzie defensywy. W 87 minucie Bartek Graczyk indywidualnie zwiódł dwóch obrońców, po czym piłkę wyłożył do Szymona Anioła i było 3:2. Czarni po chwili mogli postawić "kropkę nad i", ale nie wykorzystali 200% sytuacji. Od razu goście zdążyli zaaplikować nam dwie bramki w doliczonym czasie gry. Ale ostatnie słowo należało do gości i po wolnym Szymona Anioła z około 40 metrów i błędzie bramkarza. Wynik spotkania to 4:4.