Rezerwy pewnie na inauguracje!

Swój pierwszy mecz rozegrały rezerwy Czarnych Wróblewo. Pewnie pokonali drużynę Grom Zębowo 4:0. W pierwszej połowie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową bramkę zdobył Adrian Wieczorek. Drugą bramkę, tuż przed przerwą dołożył po błędzie defensora Oskar Janicki.  W drugiej połowie Czarni dwukrotnie jeszcze pokonali bramkarza gości. Uczynili to Michał Zastróżny oraz Robert Górny z rzutu karnego. Gra w drugiej połowie znacznie sie zaostrzyła i obie drużyny kończyły w "10". Mianowicie to 3pkt zostały we Wróblewie! Następne spotkanie rezerwy rozegrają w Łomnicy, z miejscowym Huraganem. Początek spotkania o godzinie 15:00.