Remis z Sierakowem + wysoka wygrana rezerw w sparingu

Czarni Wróblewo zremisowali bezbramkowo z drużyną, która plasuje sie jedno oczko niżej, Wartą Sieraków. Mecz obfitował w faule, oby dwie drużyny kończyły mecz w "10", w naszej druzynie czerwoną kartką(za drugą żółtą) został ukarany powracający z wypożyczenia z Warty Miedzychód, Marcin Chorzępa. Sędziowie nie dopatrzyli się dotknięcią piłki ręką po niefortunnej próbie kopnięcia piłki w aut, co powinno poskutkowac rzutem karnym dla gospodarzy. Wielki niedosyt po meczu.

Galenie z meczu:

SKRÓT SPOTKANIA:

Rezerwy Czarnych pokonały na boisku Śródmieścia Wronki na Borku, drużynę Górkę Wronki 7:3. Bramki zdobywali- Adam Kaczmarek x2, Maciej Erenc x2, Mateusz Sobieski, Dawid Błajek i debiutujący w składzie rezerw, Hubert Przybysz.
Górka miała problem z wykorzystaniem rzutów karnych: za pierwszym razem strzał byłego gracza Czarnych, Jacka Kaczmarka obronił Adrian Wieczorek (gol po dobitce), a za drugim razem piłka przeszła nad poprzeczką po strzale w stylu słynnego Antonina Panenki. Niestety kontuzje przytrafiły sie Kubie Woźnemu (musiał opuścić plac już w 3minucie) i Adamowi Kaczmarkowi.