Redlarski strzela jak na zawołanie, ale tylko punkt w dwóch meczach/ problemy rezerw Czarnych

Te dwa weekendy były dla obu drużyn Czarnych bardzo ciężkie. Pierwsza drużyna zdobyła zaledwie jeden punkt w dwóch meczach, a drużyna rezerw nie zdobyła ani jednego oczka. O tym w rozwinięciu newsa:

Pierwsza drużyna Czarnych Wróblewo rozgrywała dwa mecze na wyjeździe: najpierw z Lipnem Stęszew,  a tydzień poźniej z Akademią Reissa.
W Stęszewie padł remis 3:3, a hattrickiem popisał się Marek Redlarski. Co najlepsze, jego trzecia bramka została nominowana do bramki weekendu na wielkopolskich boiskach według portalu peryferiafutbolu.pl i jego trafienie zostało wybrane dzięki konkursowi na fanpage'u peryferiów najładniejszą bramką minionego weekendu!
skrót spotkania poniżej:

Po remisowym spotkaniu w Stęszewie, Czarnych czekała potyczka w Baranowie z Akademią Reissa. Niestety, spotkanie zakończyło sie porażką 4:2. Strzelanie dopiero nastąpiło w 70 minucie, a rozpoczął Marek Redlarski. Ale gospodarze na naszą niekorzyść w pietnaście minut, doprowadzili do stanu 3:1. Po minucie gola kontaktowego zdobył ponownie Redlarski, ale niestety na 4:2 wynik ustalił Wojciech Domagała, znany z gry w drużynie naszego najbliższego rywala, z którym będziemy rozgrywać derby w niedzielę, Błękitnych Wronki.

Zostały trzy kolejki do końca. Czarni Wróblewo na ten moment plasują się na 10. miejscu z dorobkiem 10 punktów. To słaby bilans jak na jesień. W następnej kolejce Czarni zmierzą się w Wielkich Derbach Gminy z MKS Błękitnymi Wronki. Początek spotkania o 14:00 we Wróblewie. Gorąco zapraszamy na wielkie emocje!!!

______________________________________________

Natomiast rezerwy przeżywają wielki kryzys. Najpierw ulegli u siebie z KS Matrot Kąsinowo aż 1:10, a tydzień później ulegli nieznacznie 1:0 na wyjeździe z Tarnovią III Tarnowo Podgórne. W pierwszym spotkaniu rezerwy stawiły się w dziewięciu (!), temu raczej nie ma co dziwić rezultat spotkania. Czarni dzielnie stawiali opór, rzut karny obronił Wieczorek, ale potem błędy indywydualne, przewaga liczebna, motywacja gości oraz brak sił zdecydowały o wyniku. Bramkę honorową zdobył Adrian Batura po dośrodkowaniu Tomasza Hojana.

Tydzień później rezerwy rozgrywały spotkanie w Tarnowie Podgórnym z trzecią(!) drużyną Tarnovii. Uszczególniamy słowo "trzecia", ponieważ to rzadko spotykane zobaczyć "drugie rezerwy" w rozgrywkach WZPN. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1:0 dla gospodarzy po golu w 18minucie spotkania, ale Czarni II pokazali się z dobrej strony.

Czarni II Wróblewo po paśmie niepowodzeń zajmują przedostatnie miejsce. Przed nimi spotkania z GKS Golęczewo, Arką Kiekrz oraz Czarnymi Każmierz. W ten weekend rozegrają spotkania z GKS Golęczewo. Początek spotkania w niedziele  we Wróblewie o godz. 11:00