Przegrana z liderem z Lubosza

Na wyjazd wybrał się zespół Czarnych Wróblewo. Do ogrania był zespół Zielonych Lubosz, prowadzony przez byłego trenera Czarnych, pana Damiana Sieczkę.

Czarni słabo wprowadzili sie w mecz i już w 15minucie przegrywali już 1:0. Pięć minut później, z rzutu karnego wyrównał Maks Biedziak. Niestety, radość trwała niespełna 10 minut i ponownie na prowadzenie wyszli gracze Zielonych, za sprawą byłego gracza Czarnych, Bartłomieja Graczyka. Wynikiem 2:1 drużyny schodziły do szatni.

Na wyrównanie trzeba było czekać aż do 62 minuty, gdy ponownie z rzutu karnego bramkę zdobył Maks Biedziak. Wynik bardzo korzystny, niestety, Czarni stracili bramkę pod koniec spotkania po golu samobójczym. Wynik spotkania to 3:2

Czarni są obecnie na 7 miejscu, z dorobkiem 10punktów. Nastepny mecz Czarni zagrają u siebie z Warta Sieraków, w niedziele o 15:00.