Przegląd wyników drużyn Czarnych (27-28.05)

W ten weekend wszystkie drużyny Czarnych rozgrywały swoje mecze ligowe.
Jako pierwsi, w sobotę o 15:00, swoje spotkanie rozegrali juniorzy. Niestety, ulegli oni u siebie z Karolinką Koziegłowy 0:7.
Dwie godziny póżniej, w Łowyniu, swoje spotkanie rozgrywali rezerwy Czarnych. Oni również ulegli ze swoim rywalem, tylko że w mniejszym wymiarze porażki. Orzęł pokonał Czarnych II 2:0.
Mimo, iż rezerwy grali w okrojonym składzie, bardzo dzielnie sie bronili i również zagrażali przy bramce gospodarzy. Kapitalne zawody rozegrał Tobiasz Konieczny, który uchronił drużynę przed wyższym rozmiarem porażki. Gospodarze również nie wykorzystali rzutu karnego w 48minucie.

Natomiast w niedziele, już o 10 rano pierwsza drużyna grała swój mecz. W pojedynku z Mawitem Lwówek padł rezultat 1:1. Po ciekawej ale bezbramkowej pierwszej połowie odważniej zaczęli atakować zawodnicy Mawitu. W 70 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Pod koniec spotkania po szybkim wznowieniu z autu piłkę wziął na siebie Mateusz Bugaj, ładnym podaniem uruchomił Dawida Portko a ten popisał się przepięknym dośrodkowaniem wprost na głowę Roberta Antoszewskiego, który ustalił wynik meczu na 1:1.
W następnej kolejce we Wróblewie podejmować będziemy Kłos Gałowo. Początek spotkania w niedziele o godzinie 16:00. Zapraszamy!