Porażka z Orłami / Pogrom rezerw

W niedziele oby dwie drużyny Czarnych Wróblewo rozgrywały swoje spotkania. Najpierw o 11 rezerwy grały ze Spartą Brody. Przez cały mecz przeważali gospodarze, ale podczas pierwszej połowy żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki. Dopiero w drugiej połowie Czarni II zaczeli wykorzystywać sytuacje. Bramki zdobywali- Batura x2, Kanarkowski, Śmiglak, Woźny, M. Okoń, Michalak. Wynik brzmiał 7:0.

Natomiast Czarni I podejmowali u siebie Orły Pniewy. Tutaj mecz był bardziej wyrównany, ale to goście stwarzali więcej sytuacji i do szatni schodziliśmy z trzybramkową zaliczką. Bramki w pierwszej połowie strzelił Koshakov x2 oraz Cieślak. W drugiej połowie honorowe trafienie dla Czarnych zdobył Robert Antoszewski z rzutu wolnego. Także wynik brzmiał 1:3.