Porażka w derbach gminy [SKRÓT MECZU]

Niestety, przegrywamy po dobrej grze z lokalnym rywalem, MKS Błękitni Wronki.

Za kontuzjowanego Łukasza Stromczyńskiego do pierwszego składu wskoczył 17-letni Patryk Starzonek. Jako pierwsi zdobyliśmy bramkę po kapitalnym dośrodkowaniu Bugaja "na nos" Tomasza Majera, byłego gracza Błękitnych. Lecz po 20minutach od zdobytej bramki, sam strzelec skiksował, podając Aleksandrowi Jezierskiemu i po rykoszecie zdobył bramkę wyrównującą. Do przerwy było 1:1. Po przerwie Błękitni zdobyli bramkę na 2:1. Łudziński, po wejściu na boisko zagrał w pole karne, piłka dotarła do Jezierskiego i to on zdobył bramkę, okazując sie na wagę 3pkt. Czarni desperacko atakowali bramkę Jarosława Jezierskiego, ale niestety nie udało się. Idealną szanse miał Hubert Przybysz, ale trafił w słupek. W 55min graliśmy w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Kamila Jaksza. Gratulujemy zwycięstwa Błękitnymi oraz Czarnym za wole wali oraz sił na 90min. z tak trudnym rywalem. W sobotę o 16 podejmujemy lidera, Zielonych Lubosz. Zapraszamy !