Ponownie 3:0 z Akademią!

Czarni w drugim meczu rundy wiosennej pokonali we Wróblewie Akademię Reissa 3:0. Gra w porównaniu do zeszłotygodniowego spotkania była lepsza. Bardzo cieszą trzy punkty i to bez straty gola, nie można było odmówić dziś zaangażowania żadnemu z naszych zawodników. W pierwszej połowie bramki zdobyli: Szymon Anioł po ładnym, plasowanym uderzeniu w długi róg, oraz Tomasz Majer, który popisał się pięknym, technicznym uderzeniem po podaniu od Bartłomieja Biedziaka. W drugiej połowie sam "Mara" wziął sprawy w swoje ręce i ustalił wynik na 3:0. W najbliższą sobotę czeka nas trudny wyjazd do Szamotuł. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00.

Skład- K.Anioł- M. Biedziak, Sz. Anioł, Majer, Jaksz- Sobieski(60' Góral), Stromczyński, Brzuska(70' Starzonek), B.Biedziak, K.Biedziak- Bugaj