Pogrom na inauguracje! Woźny Show w Sierakowie!

Czarni w znakomitym stylu pokonali w Sierakowie miejscową Wartę 6:0 (3:0). Aż 4 bramki zdobył środkowy obrońca Dariusz Woźny. Dwa trafienia dołożył jeszcze Krystian Remisz.

skład Czarnych: K.Anioł- M.Antoszewski, M.Biedziak, D.Woźny, K.Jaksz-Sz. Anioł, J. Góral, B.Biedziak, D.Brzuska, B.Graczyk-K.Remisz
grali również: Sz. Szymański, Ł.Stromczyński, M. Chojan

Siły w meczu były wyrównane. Obie strony miały sporo sytuacji aby zdobyć bramki. Pierwszy cios wyprowadził Krystian Remisz, który po wykorzystaniu błędu obrony, trafił do siatki obok bramkarza. Warta miała stuprocentową sytuacje, gdy po dośrodkowaniu Jędrzeja Starzaka z piłką minął się Jakub Wyrwał. Czarni kolejne bramki zdobywała po dośrodkowaniach Szymona Anioła na głowę Darka Woźnego. Po rozpoczęciu drugiej połowy obraz gry był identyczny jak w pierwszej połowie. Zadecydowały również stałe fragmenty gry i błędy ustawienia bramkarza drużyny przeciwnej. I tak samo, jak w pierwszej połowie, dwie bramki strzelił Woźny oraz jedną dołożył Remisz. Mecz zakończył się wynikiem 6:0. Następnym rywalem Czarnych będzie Spójnia Strykowo.
Zapraszamy do Wróblewa w niedziele, 31 stycznia o godz. 15:30!