Podział punktów w derbach rezerw

W niedziele rano rezerwy Czarnych podejmowali u siebie rezerwy Płomienia Przyprostynia. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, po bramce Łukasza Kwiateckiego.
Czarni w pierwszej połowie zrobili kilka klarownych akcji. Kilkukrotnie sam-na-sam został wypuszczany Kwiatecki, ale na drodze stawał mu albo dobrze dysponowany bramkarz, albo obrońcy ostatkami sił doganiali napastnika rezerw.
Świetne okazje miał również Góral oraz Michalak, ale brakowało szczęścia, aby piłka zatrzepotała w siatce.
Dopiero w drugiej połowie oglądaliśmy bramki. W 65 minucie świetnie dogrywał Szymański, głową przedłużył Tomasz Hojan, który wypuścił san-na-sam Kwiateckiego, który minął bramkarza i otworzył wynik spotkania. Goście po tej bramce wzięli się za odrabianie strat. Piłka dwa razy ocierała się o słupek bramki Koniecznego. Za trzecim razem dośrodkowanie wykorzystał zawodnik Płomienia.
Czarni II spadli na piątą pozycje, ze względu na wygraną TS 05 Nowy Tomyśl z Błędno Nądnią i na niekorzystny bilans w meczach bezpośrednich. Następne spotkanie będzie trudnym sprawdzianem, gdyż Czarni rozegrają spotkanie z byłym już liderem, Orłem Łowyń. Początek spotkania w sobotę o 17:00 w Łowyniu.