Podsumowanie sezonu- Młodziki

Swoją przygodę w lidze zakończyli młodzicy Czarnych Wróblewo.
W rundzie wiosennej rywalizowali z takimi ekipami jak: Wełna Rogoźno, Kłos Budzyń, Kłos Gałowo, czy Orlik Kaźmierz. Niestety, młodzicy zajęli w grupie ostatnie miejsce, nie zdobywając żadnego punktu, z dorobkiem bramkowym- 6 strzelonych bramek, 51 straconych.
Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie Czarnych jest Gracjan Rezler, z dorobkiem trzech bramek. Za nim plasuje się Miłosz Biedziak- dwie bramki i Mateusz Pogorzelczyk z jednym trafieniem.
Drużynie młodzików dziękujemy za oddanie serca na boisku i liczymy, że na rundę jesienną najmłodsza ekipa z Wróblewa będzie się biła o czołowe lokaty. Jednocześnie wymagamy motywacji na treningach i walki do samego końca. Tym czasem życzymy spokojnych wakacji!