Patryk Niewiński trenerem Czarnych !

Dzisiaj, tj. 29.07.2014r. poznaliśmy nazwisko trenera, który poprowadzi zespół Czarnych w najbliższym sezonie.

Patryk Niewiński przez kilka poprzednich lat reprezentował barwy klubu Świt Piotrowo, jako zawodnik oraz trener. Jednak popularny na naszym terenie "Guma" dokładnie 10lat temu reprezentował barwy Czarnych jako zawodnik i jest zasłużoną postacią na wróblewskiej ziemi! Na ławce trenerskiej życzymy Patrykowi wprowadzenia naszego zespołu na IV ligowe boiska! Powodzenia

Przypominamy, iż z przyczyn zdrowotnych zrezygnować musiał prowadzący nas w IV lidze trener Damian Sieczka, któremu dziękujemy za czas spędzony w Czarnych i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a następnie samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym! "MOU" dziękujemy i zapraszamy na mecze Czarnych w zbliżającym się sezonie!