Ostatnie sparingi drużyn seniorskich.

Swoje ostatnie spotkania kontrolne rozegrali obie drużyny Czarnych.
W sobotę pierwsza drużyna wybrała się do Sękowa, by tam po raz ostatni sprawdzić się przed rundą wiosenną. Pogoda zdecydowanie nie rozpieszczała, murawa była grząska, ale trzeba było przetrzymać te 90 minut. Mecz zakończył się rezultatem 1:1. Dla Czarnych punktował Dawid Brzuska, natomiast dla KS Sękowo Kamil Jaksz, po samobójczym trafieniu.

Natomiast w niedziele swój ostatni sparing rozegrały rezerwy. Podejmowali w Chojnie Wartę Wartosław. Wynik brzmiał 2:2, a obydwie bramki dla Czarnych II zdobył Tomasz Hojan.

Za tydzień pierwsza drużyna rozegra u siebie pierwsze spotkanie ligowe w rundzie wiosennej z LKS Sokół Duszniki. Początek spotkania w sobotę o 16:00. Gorąco zapraszamy!
Natomiast rezerwy zagrają na wyjeżdzie w niedziele z Gromem Zębowo. Początek spotkania o 14:00.

KS Sękowo 1:1 Czarni Wróblewo
bramki: Jaksz (sam.) - Brzuska