Nieudana inauguracja wiosny..

Aby mieć wolny weekend majowy, oby dwie drużyny Czarnych tydzień wcześniej zainaugurowali runde wiosenną 2017/2018. Pierwsza drużyna wybrała się do Zbąszynia, aby na ul. Senatorskiej podjąć drużynę Płomienia Przyprostynia. Po dość wyrównanej, bezbramkowej pierwszej połowie, po przerwie inicjatywę przejęli gospodarze. Nawet grając w "10" udało się im utrzymać 3pkt. u siebie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Rezerwy natomiast swój mecz rozgrywali w Otorowie. Już w 1 minucie Czarni mogli przegrywać 1:0, ale rzut karny po faulu Adriana Wieczorka nie wykorzystali gospodarze. Czarni bramkę stracili w 38minucie, gdzie ładnym strzałem przy słupku popisał się zawodnik Otorowa. Wynik już nie uległ zmianie.

Natomiast zapraszamy w Wielką Sobotę na boisko do Wróblewa. Najpierw Czarni II o 11:00 podejmą KS Gaj Wielki, a Czarni I o 15:00 stawią czoła wiceliderowi klasy okręgowej, Pogoni Lwówek.