Druga wygrana rezerw na wiosnę!

Czarni II Wróblewo w niedziele rano podejmowali u siebie drużynę Huragan Łomnica. W rundzie jesiennej, w Łomnicy, wynik brzmiał 4:0 dla Wróblewa.
Rezerwy zaczęli od "wysokiego C". W 11 minucie Po podaniu Kwiateckiego wynik spotkania otworzył Adrian Batura. Zakręcił obrońcą w polu karnym i z siódmego metra uderzył pewnie na bramkę. Już po pięciu minutach było 2:0. Płaskim strzałem z dystansu popisał się Karol Przybysz. Po 7 minutach już było 3:0 po kapitalnym uderzeniu Łukasza Kwiateckiego w samo okienko bramki. Zapowiadało się na wysoką wygraną Czarnych, jednak dwie minuty później goście zdobyli bramkę honorową. Jednak do przerwy było 4:1, gdzie Patryk Michalak uderzył fenomenalnie z woleja z około 25 metra.
W drugiej połowie nie było dużo sytuacji, goście zdobyli bramkę na 4:2 po błędzie naszego obrońcy. Drobnego urazu nabawił się Karol Witkowski i musiał opuścić boisko w 65 minucie. Cieszy kolejne zwycięstwo i kolejna zdobycz punktowa rezerw. Następne spotkanie będzie trudną przeprawą do Bolewic, gdzie Czarni II spróbują urwać punkty liderowi, Dąbowi Bolewice. Początek spotkania również o wczesnej porze, o 11:00 w niedziele, po zmianie terminu.

skład Czarnych II: Konieczny (70' Wieczorek)- Wyrwał (46' Jenek), Górny, Szymański- K.Przybysz, Sobieski, Michalak, Erenc (55' Furdyna), Batura (55' Dudek)- Kwiatecki (55' Hojan), Witkowski (65' Sz. Okoń)

/na meczu pojawiła się redakcja peryferiafutbolu.pl (http://www,peryferiafutbolu.pl), z którymi nawiązujemy współpracę. Redakcji dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy na kolejne nasze spotkania!

/zdjęcie: facebook peryferiafutbolu.pl