Dreszczowiec z Konarzewem/ Pierwsza porażka rezerw

Czarni Wróblewo u siebie pokonali Orkan Konarzewo 3:2. Bramki dla Czarnych zdobyli- Mateusz Bugaj, Robert Antoszewski, Bartłomiej Biedziak

Czarni z początku przegrywali z gośćmi 0:1 po "mocno naciąganym" rzucie karnym. Na szczęście gospodarze pozbierali się i szturmowali bramkę strzeżoną przez golkipera z Konarzewa. Wynik wyrównał Mateusz Bugaj po przytomnym strzale w długi róg bramki. Wynik na 2:1 podwyższył Robert Antoszewski, po kapitalnym uderzeniu z woleja z okolic trzydziestego metra. Piłka po jego strzale idealnie wpadła za kołnierz bramkarza Orkanu. Strzelec drugiej bramki mógł podwyższyć swój dorobek bramkowy, ale strzał po jego rzucie wolnym odbił się od słupka. Mimo to, piłka i tak znalazła drogę do bramki i na 3:1 bramkę zdobył kapitan drużyny, Bartłomiej Biedziak.
W drugiej połowie to goście wyszli naelektryzowani i z nadzieją na odrobienie strat z pierwszej połowy. Po błędzie defensywy Orkan zdobywa gola na 3:2. Na szczęście już więcej zawodników z Konarzewa nie było stać i trzy punkty zostały we Wróblewie!

skład Czarnych: Anioł- Malujdy, M. Biedziak, Łożyński, Jaksz- Wyrębski, B. Biedziak, Antoszewski (90' Portko), Starzonek, K. Biedziak- Bugaj

Rezerwy ponieśli swoją pierwszą porażkę w sezonie. W Rokietnicy zostali pokonani przez miejscową Rokite 3:1. Bramkę dla Czarnych zdobył Jacek Góral w 15minucie z rzutu wolnego