Derby ze Spartą dla Czarnych!! + skrót meczu

Trochę opóźniona relacja z niedzielnego spotkania. Czarni pokonują Spartę Szamotuły 3:0 po bramkach Remisza, Brzuski i jednej samobójczej. W meczu przeważali gospodarze, piłka miała szanse więcej razy zatrzepotać w siatce bramkarza gości. Spore błędy popełniała defensywa Sparty, niestety nie każdą sytuacje nie udało sie wykorzystać. Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu Szymona Anioła. Piłkę na głowę dostał Maks Biedziak, który zagrał wzdłuż bramki umożliwiając Krystianowi Remiszowi wpakowanie piłki do bramki z najbliższej odległości. Druga bramka wpadła w drugiej połowie, próbował strzelać Bugaj, ale trafił tak, że zagrał na praktycznie pustą bramkę do Dawida Brzuski. Trzeci gol padł po dośrodkowaniu Kamila Jaksza prosto na nogę ... obrońcy Sparty. Tym oto sposobem 3pkt zostały we Wróblewie. Kolejny mecz wyjazdowy, z Kłosem Gałowo 13 września.