Derby Gminy nie dla Czarnych...

Czarni Wróblewo niestety ulegli w Derbach Gminy Wronki z Błękitnymi Wronki 3:1.
Drużyna Błękitnych zaczęli spotkanie od "wysokiego C". Jakub Tomkowiak, po podaniu Filipa Truchla, zdobył bramkę już w 20 sekundzie. Po kwadransie dwukrotnie szanse na pokonanie naszego bramkarza, Krzysztofa Anioła, miał nasz były gracz, Arkadiusz Kaczmarek. Za pierwszym razem lepszy okazał się Anioł, ale za drugim razem to Kaczmarek minął naszego bramkarza i zdobył bramkę na 2:0. Po chwili, po błędzie pomocników MKS-u, przejął piłkę Dawid Brzuska. Ten zatem świetnie dograł prostopadle do Patryka Wyrębskiego i pokonał bramkarza gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy, na nasze nieszczęście, prowadzenie podwyższył Jakub Wyrowski.
Po przerwie mecz znacznie sie wyrównał, oby dwie drużyny dochodziły do głosu, ale ostatecznie utrzymał się wynik z pierwszej połowy i to gospodarze cieszyli się z trzech punktów zdobytych w Popowie.

Błękitni Wronki 3:1 Czarni Wróblewo
Tomkowiak 1' Kaczmarek 17' Wyrowski 45' - Wyrębski 20'

Skład Czarnych: K. Anioł- M. Biedziak, Majer, Łożyński, Jaksz- B. Biedziak, K. Biedziak(75' Malujdy), Wyrębski(64' Bugaj), Starzonek, Antoszewski- Brzuska

źródło zdjęcia: blekitniwronki.pl