Derby gminy nie dla Czarnych

Czarni Wróblewo ulegają na własnym boisku z Błękitnymi Wronki 0:2, przegrywając swój drugi mecz z rzędu. Bramki dla Błękitnych zdobywali w drugiej połowie Jezierski i Truchel.

Składy obydwu drużyn:

Czarni: K.Anioł- Sz. Anioł, M.Biedziak, B.Biedziak, K.Jaksz- M.Bugaj,D. Brzuska, M.Chojan, Ł.Stromczyński,K. Biedziak- K. Remisz
Błękitni: J. Jezierski - M. Stasiak, K. Kikut, A. Rybarczyk, M. Piechowiak - A. Jezierski, K. Smolarek, D. Nowacki, J. Wyrowski, P. Małecki - P. Dzikowicz

W pierwszej połowie gra toczyła sie głównie w środku pola, żadna z drużyn nie pozwoliła sobie wejść w swoje pole karne. Mecz obfitował w brutalne faule, przy której kontuzji nabawił się gracz drużyny przeciwnej. W drugiej połowie gra sie znacznie ożywiła, niestety na naszą niekorzyść. Błąd defensywy w 62minucie wykorzystał Olek Jezierski. Trzy minuty później za drugą żółtą kartkę, wyleciał Kornel Biedziak. Czarni mieli utrudnione zadanie, gdyż graliśmy 10 vs 11 + 3 sędziowską. Wszystko za sprawą dośrodkowania z rzutu rożnego. Szymon Anioł dośrodkowuje, robi sie zamieszanie, do piłki dopada Dawid Brzuska, a obrońca blokuje strzał ręką. Efekt? Gramy dalej. To dobiło drużynę i w 80minucie strzałem z dystansu ręce Krzysztofa Anioła przełamał rezerwowy Filip Truchel. Wynik utrzymał się do końca spotkania.

Następne spotkanie Czarni rozegrają w środe o 16 z Sokołem Pniewy, w ramach Pucharu Polski, a mecz ligowy na wyjeździe z Zielonymi Lubosz, o 14 w niedziele.