Czwarta porażka z rzędu w Boże Ciało

Rezerwy w ramach przedostatniej kolejki poznańskiej klasy B grupy 3 podejmowali drużynę LKS Baborówko na bocznym boisku przy stadionie Sparty. Czarnym II na ten moment nie potrafią zdobyć chociażby 1pkt (walkower, porażka 0:2 z Michorzewem, porażka 1:7 z Sękowem).

Od początku gospodarze przycisneli, ale to Czarni jako pierwsi wyprowadzili cios. Z dystansu uderzył z woleja Maciej Erenc i to goscie prowadzili 1:0. Wynik utrzymał się przez pierwsza połowe. Niestety kontuzji nabawił się Karol Przybysz i była konieczna zmiana. Przykry rzut karny w 62 minucie i pewnie wykorzystał go Sławomir Roguszka. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Baborówka.

Czarni II Wróblewo plasują sie obecnie na 7 miejscu z 25pkt. W niedziele kolejny wyjazd, do Zębowa, na godzine 14:00