Czarni wygrywają na inauguracje wiosny!!!

Czarni po niesamowitym dreszczowcu wygrywają z Sokołem Duszniki 4:3. Mimo, że w sparingach nie wychodziliśmy najlepiej (1 wygrany mecz na 4 rozegrane), to udało się zatrzymać 3pkt we Wróblewie!

Przyjezdni caly czas wychodzili na prowadzenie, kolejno: 0:1, 1:2, 2:3, lecz trzy punkty zostały tym razem we Wróblewie. Tak na prawdę Sokół mógł już w pierwszej części meczu rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Bramkę na 1:1 zdobył Kornel Biedziak po podaniu Mateusza Bugaja. Tuż po przerwie na 2:2 potężnie huknął w okienko z około 18. metrów Mateusz Bugaj. Goście ponownie wyszli na prowadzenie po kontrowersyjnym rzucie wolnym. Bramkę na 3:3 zdobył Maksymilian Biedziak po dośrodkowaniu Szymona Anioła. Później wynik meczu ustalił-znowu po dośrodkowaniu Anioła z rzutu rożnego Bartłomiej Biedziak. Popularny "Mara" przypomniał kibicom, iż jest specjalistą od bramek w końcówce spotkań.
W najbliższą niedziele do Wróblewa zawita zespół Akademii Reissa, których pokonaliśmy jesienią 3:0. Zapraszamy!

źródło zdjęcia: mojewronki.pl