Autor:

kamil93

Utworzono:

20.05.2016

W niedzielę Kłos Gałowo podejmował na własnym boisku Pogoń Lwówek. Podopieczni Daniela Kamińskiego przystąpili do tego meczu bez kilku podstawowych zawodników. Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od ofensywy gości, jednak ich próby strzeleckie były niecelne. Po upływie kilku minut mecz się wyrównał i to Kłos stworzył sobie kilka sytuacji po uderzeniach Kąkola i Tomkowiaka. Do końca pierwszej połowy byliśmy świadkami wyrównanego, zaciętego starcia. Druga połowa to bardzo słaby występ naszego zespołu. Szybko stracona bramka przez nasz zespół podłamała naszą drużynę. Przy stanie 0:2 Stasiak trafił w poprzeczkę bramki Pogoni. Znakomite zawody rozgrywał nasz bramkarz Maszner, który w kilku beznadziejnych sytuacjach popisywał się kapitalnymi paradami i uchronił gospodarzy od wyższej porażki. W ostatnich minutach meczu goście z Lwówka podwyższyli swoje prowadzenie do stanu 0:4. Ponieśliśmy kolejną porażkę i kolejną na własnym boisku. W następnej kolejce udajemy się do Popowa na Derby Powiatu z Błękitnymi. W ubiegłym sezonie sprawiliśmy nie lada niespodziankę, wygrywając w Popowie 0:1. W niedzielne południe powtórka mile widziana:) Dziękujemy wszystkim Kibicom za obecność na trybunach!:)